biz kimiz?

Hakkımızda

Nlf Tur & Turizm, Türsab 9076 A sınıfı bir tur operatörlüğü şirketidir.

Nlf Tur ekibi olarak en büyük iddiamız: “Samimiyetimiz”

1982’den bu yana düzenlediğimiz turlarda, misafirlerimizle birlikte gelişen, öğrenen ve aynı zamanda eğlenen kocaman bir aileyiz.

“Balkanlar” turlarımızda çok iddialıyız. Doğanın tüm renklerini bir çiçek buketinde toplanmışçasına renk cümbüşüyle bizlere sunan Balkanlar coğrafyasına siz de hayran kalacaksınız. Bunun yanında, Osmanlı’nın ayak izleriyle bezenmiş, hâlâ ayakta duran tarihi doku, sizi geçmişte bir yolculuğa çıkartacak. Son yılların en çok merak edilen şehirlerinden biri olan, İbrahim Paşa’nın memleketi Parga’da, yaklaşık 600 yıl süren Osmanlı hakimiyetinin izlerini keşfederken, Selanik’te Atatürk’ü, Halkidiki Plajları’nda veya Thassos’da deniz keyfini yaşamanız mümkün. Bunun yanında Pamporovo ve Bansko’da kayak turlarını, Edirne’de ilk düzenleyen tur operatörü olarak da tevazu sınırlarımızı zorluyoruz.

Floransa’da Rönesans’ı, Paris’te Disneyland’ı ve elbette romantizmi, Uzak Doğu’da mistisizmi; doğa sporlarında enerjiyi, kayak turlarımızda adrenalini ve sizlerden gelen isteklerle gerçekleştireceğimiz tüm aktivitelerdeki bütün pozitif duyguları, hep birlikte, dolu dolu yaşamayı arzuluyoruz.

Misafirlerimizi, kendi araçlarımızla seyahat ettiriyoruz. Bu da bize, sizlerden gelen her türlü ulaşım talebine hızlı ve pratik çözümler üretme avantajı sağlıyor.

Dilerseniz kendi oluşturduğunuz grubunuzla da bizden destek alabilirsiniz. Bırakın geri kalan tüm detayları, tecrübelerimizle biz organize edelim. Sizi gitmek istediğiniz noktaya, kendi araçlarımızla, güler yüzlü ekibimiz ve rehberimizle ulaştırmak bizim için büyük keyif olacak.

Nlf Tur & Turizm ekibi olarak bizler; doğayı, sanatı, tarihi, tüm canlıları ve keşfetmeyi seviyoruz. Bizimle yeni keşiflerde bulunmaya hazır mısınız?

Bizlere, info@nlftur.com.tr’ den her türlü istek ve görüşlerinizi ulaştırabilirsiniz. Ofislerimizin ilki, kültür başkenti Edirne’de; diğeri ise turizm dünyasının vazgeçilmez adresi Taksim Gümüşsuyu’nda.

Haydi bugün siz de farklı bir şey yapın! Gelin NLf Tur & Turizm’e, tüm günlük telaşlarınızdan ve rutinlerinizden uzaklaşıp sadece “kendiniz için” bir adım atın, geri kalan tüm detayları bize bırakın. Başka coğrafyalarda farklı hayatlar, insanlar, değişik tatlar, renkler var görülmeye değer…

Sınırlarınızın dışına çıkmaya hazır mısınız ?

Kurumsal Organizasyonlarımız

Günlük, Haftalık Otobüs Kiralama

İç Hat Uçak Biletleri

Dış hat uçak biletleri

Yurtiçi Otel Rezervasyonları

Yurtdışı Hotel Rezervasyonları

Kültür Turları

Balkan Turları

Yurtdışı Futbol Turnuvaları

Yurtdışı Folklör Festivalleri

Eğitim ve Araştırma İçerikli Geziler

Yaz Kampları (ingilizce, spor)

Vize Asistanlık Hizmetleri

Rekreasyon Aktiviteleri

Doğa Yürüyüşleri

Sağlık, Termal Turları

Okul Turları

Edirne Turları

Bireysel Organizasyonlarımız

Gençlik Turları

Kayak Turları

Yurt Dışı Otel Rezervasyonları

Dış Hat Uçak Biletleri

İç Hat Uçak Biletleri

Yurtiçi, Yurtdışı VIP Servis

Yurtiçi, Yurtdışı Balayı Servisleri

İç Hat Uçak Biletleri

VIP Transfer

Mavi Yolculuk

Yurtiçi Otel Rezervasyonları

Eğlence Gezileri